preskoči na sadržaj

Osnovna škola Ivana Kukuljevića Sakcinskog Ivanec

 

 

IME I PREZIME

Radno mjesto - Predmet

  1. Jagić Damir

Ravnatelj

  1. Borovečki Sanja

Razredna nastava

  1. Čiček Štefica

Razredna nastava

  1. Čižić Zvezdana

Razredna nastava

  1. Geček Biserka

Razredna nastava

  1. Habek Gordana

Razredna nastava

  1. Habek Mirjana

Razredna nastava

  1. Hrkač Tea

Razredna nastava

  1. Jagarinec Vesna

Razredna nastava

  1. Kapustić Mirela

Razredna nastava

  1. Klobučar Andrea

Razredna nastava

  1. Kolačko Jelena

Razredna nastava

  1. Krneta Marija

Razredna nastava

  1. Krtanjek Ivančica

Razredna nastava

  1. Kušteljega Ivan

Razredna nastava

  1. Leskovar Dijana

Razredna nastava

  1. Murić Bojana

Razredna nastava

  1. Novak Marina

Razredna nastava

  1. Pavlović Vesna

Razredna nastava

  1. Prekrit Irena

Razredna nastava

  1. Putar Mirjana

Razredna nastava

  1. Šambar Karmela

Razredna nastava

  1. Šincek Andrijana

Razredna nastava

  1. Viderščak Božica

Razredna nastava

  1. Vidović Marija

Razredna nastava

  1. Vuglovečki Snježana

Razredna nastava

  1. Zaplatić Ana

Razredna nastava

  1. Ficko Kruhoberec Jelena

Hrvatski jezik

  1. Friščić Zdravka

Hrvatski jezik

  1. Pejnović Irena

Hrvatski jezik

  1. Posavec Kovač Valentina

Hrvatski jezik

  1. Videc Marija

Hrvatski jezik

  1. Gotal Jelena

Glazbena kultura

  1. Kljunić Katarina

Glazbena kultura

  1. Šambar Lucija

Glazbena kultura

  1. Gregur Županić Martina

Likovna kultura

  1. Čiček Lana

Engleski jezik

  1. Marina Đurasek

Engleski jezik

  1. Migač Biljana

Engleski jezik

  1. Pongrac Danijela

Engleski jezik

  1. Putar Marina

Engleski jezik

  1. Zaplatić Bojana

Engleski jezik

  1. Klampfl Elizabeta

Njemački jezik

  1. Kočet Tena

Njemački jezik

  1. Matić Ivana

Njemački jezik

  1. Pintarić Claudia

Njemački jezik

  1. Solina Jasenka

Njemački jezik

  1. Dolenec Miroslav

Matematika

  1. Ferenčak Gordana

Matematika

  1. Friščić Dragica

Matematika

  1. Mateša Stella

Matematika

  1. Geček Janja

Matematika

  1. Mavrek Vedran

Matematika

  1. Črepinko Tatjana

Priroda i Biologija

  1. God Ivana

Priroda i Biologija

  1. Ribić Tea

Priroda i Biologija

  1. Švelec Marina

Priroda i Biologija

  1. Jagić Suzana

Povijest

  1. Poljak Sonja

Povijest

  1. Kraš Josip

Geografija

  1. Pervan Božena

Geografija

  1. Švelec Damir

Fizika

  1. Brodar Melita

Kemija

  1. Barlek Anđelka

Tehnička kultura

  1. Bunić Nevenka

Tjelesna i zdravstvena kultura

  1. Poje Kruno

Tjelesna i zdravstvena kultura

  1. Sever Lucija

Tjelesna i zdravstvena kultura

  1. Brežni Martina

Informatika

  1. Papec Renata

Informatika

  1. Plahtarić Ivana

Informatika

  1. Simić Željko

Informatika

  1. Čavlek Silvija

Vjeronauk

  1. Husnjak Ivana

Vjeronauk

  1. Kunštek Marina

Vjeronauk

  1. Piskač Petra

Vjeronauk

  1. Roginek Nataša

Vjeronauk

  1. Bunić Martina

Logoped - stručni suradnik

  1. Kelemen Iva

Defektolog - stručni suradnik

  1. Peček Danijela

Knjižničar - stručni suradnik

  1. Stančić Draženka

Knjižničar - stručni suradnik

  1. Vitez Vesna

Pedagog - stručni suradnik

 

 

  1. Matić Ljubica

Tajnica škole

  1. Borovečki  Ivana

Voditeljica računovodstva

  1. Kuštelega Irena

Voditeljica računovodstva

  1. Kraš  Arlin

Admin. računovod. referentica

  1. Buhin Marijan

Domar

  1. Četrtek Stjepan

Domar

  1. Filipek Slaven

Domar

  1. Hranić Biserka

Kuharica

  1. Matučec Dijana

Kuharica

  1. Prekrit  Marija

Kuharica

  1. Težak Verona

Kuharica

  1. Krtanjek Božica

Kuharica – spremačica - ložač

  1. Kušteljega Marica           

Kuharica - spremačica

  1. Matišić Mira

Spremačica

  1. Bencek Štefanija

Spremačica

  1. Bencek Marija

Spremačica

  1. Prević Bernarda

Spremačica

  1. Prević-Bartolić Suzana

Spremačica

  1. Prešovar Martina

Spremačica

  1. Mudri-Brežni Vesna

Spremačica

  1. Lončar Mirjana

Spremačica

  1. Četrtek Sanja

Spremačica

  1. Vidić Anica

Spremačica

  1. Matajčić Zdenka

Spremačica

 

 

 

 

 

 

 

 

 


VIRTUALNE UČIONICE

Dragi učenici, u nastavku su linkovi do virtualnih učionica.

5.a 5. b 5. c 5. d 5. e
5. s 6. a 6. b 6. c 6. d
6. s 7. a 7. b 7. c 7. s
8. a 8. b 8. c 8. d 8. s

 

ŠETNJA ŠKOLOM

JELOVNIK
UPISI U SREDNJU ŠKOLU

Poštovani roditelji i učenici u priloženim dokumentima možete pronaći  informacije i poveznice potrebne za upis u srednju školu.

NOVO link na Odluku o upisu u 1. razred srednje škole u šk. god. 2020./2021.

Link na brošuru odaberi svoju školu, klikom na sliku brošure. Brošuru je moguće i preuzeti u priloženim dokumentima.

KALKULATOR PRIVATNOSTI

KALKULATOR PRIVATNOSTI

NA INTERNETU

Anketa

e-Sigurnost

Red Button

SIGURNIJE NA INTERNETU

CENTAR ZA SIGURNIJI INTERNET

KONTAKT

os-ivanec@os-iksakcinskog-ivanec.skole.hr

Ulica akademika Ladislava Šabana 17,

42240 Ivanec

tel: 042 781 330,

fax: 042 781 330

KORISNI LINKOVI
MONOGRAFIJA

 

Zainteresirani za školsku monografiju mogu se obratiti u tajništvo škole.

Kalendar
« Listopad 2020 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
28 29 30 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1
2 3 4 5 6 7 8
Prikazani događaji

Pretraživanje portala


Napredno pretraživanje
Traži
CMS za škole logo
Osnovna škola Ivana Kukuljevića Sakcinskog Ivanec / Ulica akademika L. Šabana 17, HR-42240 Ivanec / os-iksakcinskog-ivanec.skole.hr / ravnatelj@os-iksakcinskog-ivanec.skole.hr
preskoči na navigaciju