> Natječaji

a temelju članka 107. Zakona o odgoju i obrazovanju i srednjoj školi  (NN 87/08.,86/09.,92/10.,105/10 i 90/11.) Osnovna škola Ivana Kukuljevića Sakcinskog, Ivanec, Ulica akademika Ladislava Šabana 17, 42240 Ivanec raspisuje

za popunu radnog mjesta

1. UČITELJ/ICA  GLAZBENE KULTURE – 1 izvršitelj/ica, na određeno i skraćeno radno vrijeme (20 sati tjedno), do povratka učiteljice s roditeljskog dopusta, rad u MŠ i PŠ

2. UČITELJ/ICA  RAZREDNE NASTAVE – 1 izvršitelj/ica, na neodređeno i puno radno vrijeme (40 sati tjedno), rad u PŠ

Uvjeti za radno mjesto pod red.br. 1. i 2.. prema Zakonu o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi.

Kandidati uz prijavu na natječaj trebaju priložiti:

• molbu,

• životopis,

• dokaz o stručnoj spremi,

• elektronički zapis o radnom stažu

• domovnicu,

• rodni list i

• uvjerenje o nekažnjavanju da se protiv kandidata ne vodi istražni ni kazneni postupak (ne starije od 6 mjeseci).

Dokumenti se dostavljaju u preslikama koje nije potrebno ovjeravati.

Prijave na natječaj s dokazima o ispunjavanju uvjeta u rok od 8 dana od dana objave natječaja na oglasnoj ploči i mrežnim stranicama Zavoda za zapošljavanje i OŠ 11.10.2018. godine dostaviti na adresu škole.

Na natječaj se mogu javiti osobe oba spola.

Kandidati koji se pozivaju na pravo prednosti pri zapošljavanju iz članka 102. stavaka 1. - 3. Zakona o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata i članovima njihovih obitelji („Narodne novine“ br.:: 121/17) dužni su priložiti sve dokaze o ispunjavanju traženih uvjeta iz natječaja, te dostaviti i dokaze iz članka 103. stavka 1. navedenog Zakona u svrhu ostvarivanja prava prednosti pri zapošljavanju

a koji su objavljeni na poveznici Ministarstva hrvatskih branitelja: https://branitelji.gov.hr/UserDocsImages/NG/12%20Prosinac/Zapo%C5%A1ljavanje/Popis%20dokaza%20za%20ostvarivanje%20prava%20prednosti%20pri%20zapo%C5%A1ljavanju.pdf
Kandidati koji ostvaruju pravo prednosti pri zapošljavanju prema drugim posebnim zakonima, dužni su u prijavi na natječaj pozvati se na to pravo, te uz prijavu na natječaj priložiti sve dokaze o ispunjavanju traženih uvjeta iz natječaja i propisanu dokumentaciju prema posebnom zakonu.

Prijavom na natječaj kandidati daju privolu za obradu osobnih podataka u svrhu zapošljavanja, a u skladu s odredbama Opće uredbe o zaštiti osobnih podataka.

Nepotpune i nepravodobne prijave neće se razmatrati. O rezultatima natječaja kandidati će biti obaviješteni u zakonskom roku.

Akademika Ladislava Šabana 17, 42 240 Ivanec

U Ivancu, 11.10.2018.                                                                                                                                                                        Ravnatelj:

Damir Jagić, prof.

Temeljem projekta o dodjeli sredstava za projekte koji se financiraju iz Fonda u financijskom razdoblju 2014. – 2020. i projekta Varaždinske županije pod nazivom „Ja mogu „- osiguranje pomagača u nastavi- javni radovi za mlade za školsku godinu 2018./ 2019., Osnovna škola Ivana Kukuljevića Sakcinskog, Ivanec, Ulica akademika Ladislava Šabana 17, 42240 Ivanec raspisuje

Pomoćnika / pomoćnice u nastavi učenicima s teškoćama u razvoju

1 izvršitelj / izvršiteljica na određeno nepuno radno vrijeme 20 sati tjedno od 5.11.2018. do 14.6.2019. godine po projektu „JA MOGU“

Uvjeti:

- najmanje stečena srednja stručna sprema (četverogodišnji program)

- protiv kandidata ne smije biti pokrenut kazneni postupak

Na natječaj se mogu javiti osobe oba spola.

Rok za prijave je osam dana od dana objave na oglasnoj ploči i mrežnim stranicama Zavoda za zapošljavanje i OŠ.

Uz prijavu kandidati moraju priložiti životopis, domovnicu, dokaz o stručnoj spremi, potvrdu o nekažnjavanju (ne stariju 6 mjeseci), elektronički zapis o radnom stažu, dokaz o nezaposlenosti, potvrdu o osposobljavanju za rad s učenicima s teškoćama u razvoju, ako su isto prošli.

Za prijavu na natječaj može se dostaviti preslika navedenih dokumenata (nije potrebno dostaviti originale ili ovjerene preslike).

Akademika Ladislava Šabana 17, 42 240 Ivanec

s naznakom „Za natječaj JA MOGU“

Pomoćnika / pomoćnice u nastavi učenicima s teškoćama u razvoju

Uvjeti:

- najmanje stečena srednja stručna sprema (četverogodišnji program)

- protiv kandidata ne smije biti pokrenut kazneni postupak

Akademika Ladislava Šabana 17, 42 240 Ivanec

s naznakom „Za natječaj JA MOGU“

« Listopad 2018 »