> Natječaji

Temeljem projekta o dodjeli sredstava za projekte koji se financiraju iz Fonda u financijskom razdoblju 2014. — 2020. i projekta Varaždinske županije pod nazivom „Ja mogu „- osiguranje pomagača u nastavi- javni radovi za mlade za školsku godinu 2018./ 2019., Osnovna škola Ivana Kukuljevića Sakcinskog, Ivanec, Ulica akademika Ladislava Šabana 17, 42240 Ivanec raspisuje

za popunu radnog mjesta

Pomoćnika / pomoćnice u nastavi ućenicima s teškoćama u razvoju

6 izvršitelja / izvršiteljica na odredeno puno radno vrijeme 20 sati tjedno od 3.9.2018. do 14.6.2019. godine po projektu „JA MOGU“

Uvjeti:

• najmanje stećena srednja stručna sprema (četverogodišnji program)
  • protiv kandidata ne smije biti pokrenut kazneni postupak Na natječaj se mogu javiti osobe oba spola.

Rok za prijave je osam dana od dana objave na oglasnoj ploči i mrežnim stranicama Zavoda za zapošljavanje i 0Š.

Uz prijavu kandidati moraju priložiti životopis, domovnicu, dokaz o stručnoj spremi, potvrdu o nekažnjavanju (ne stariju 6 mjeseci), elektronički zapis o radnom stažu, dokaz o nezaposlenosti, potvrdu o osposobljavanju za rad s ućenicima s teškoćama u razvoju, ako su isto prošli.

Za prijavu na natječaj može se dostaviti preslika navedenih dokumenata (nije potrebno dostaviti originate ili ovjerene preslike).

Kandidati koji se pozivaju na pravo prednosti pri zapošljavanju iz ćlanka 102. stavaka 1. - 3. Zakona o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata i članovima njihovih obitelji („Narodne novine“ br.:: 121/17) dužni su priložiti sve dokaze o ispunjavanju traženih uvjeta iz natječaja, te dostaviti i dokaze iz članka 103. stavka 1. navedenog Zakona u svrhu ostvarivanja prava prednosti pri zapošljavanju

a koji su objavljeni na poveznici Ministarstva hrvatskih branitelja:

https://branitelji.gov.hr/UserDocslmages/NG/1.2%20Prosinac/Zapoj/oCS%ALljavanje /Popis0/o20dokaza0/o20za0/o20ostvariva njej/o2)pravao/o20prednosti0/o20pri0/o20zapoo/oC5%oAlljavanju.pdf

Kandidati koji ostvaruju pravo prednosti pri zapošljavanju prema drugim posebnim zakonima, dužni su u prijavi na natječaj pozvati se na to pravo, te uz prijavu na natječaj priložiti sve dokaze o ispunjavanju traženih uvjeta iz natječaja i propisanu dokumentaciju prema posebnom zakonu.

Prijavom na natječaj kandidati daju privolu za obradu osobnih podataka u svrhu zapošljavanja, a u skladu s odredbama Opće uredbe o zaštiti osobnih podataka.

Nepotpune i nepravodobne prijave neće se razmatrati. 0 rezultatima natječaja kandidati će biti obaviješteni u zakonskom roku.

Kandidati dostavljaju molbe na adresu:

OSNOVNA ŠKOLA IVANA KUKULJEVIĆA SAKCINSKOG, IVANEC

Akademika Ladislava Šabana 17, 42 240 Ivanec s naznakom