Školska godina 2023. /2024.
MATIČNA ŠKOLA U IVANCU
RASPORED INDIVIDUALNIH RAZGOVORA PREDMETNIH UČITELJ
IME I PREZIME UČITELJA |
PREDMETI I RAZREDI U KOJIMA PREDAJE |
DAN ZA RAZGOVOR S RODITELJIMA |
VRIJEME u jutarnjoj i popodnevnoj smjeni |
DARIJA TURČIN |
HRVATSKI JEZIK 6. a, b, c, d |
ČETVRTAK |
4. sat 10:40 -11:25 4. sat 15:50 - 16:40 |
IRENA PEJNOVIĆ |
HRVATSKI JEZIK 8. a, b, c, d, e |
ČETVRTAK |
5. sat 11:30 - 12:15 5. sat 16:45 - 17:30 |
GORDANA FERENČAK |
MATEMATIKA 6. a, b, c + 8. e |
UTORAK |
5. sat 11:30 - 12:15 5. sat 16:45 - 17:30 |
KARLA KRUHOBEREC |
MATEMATIKA 5. a, d + 6. d |
UTORAK |
3. sat 9:40 -10:25 3. sat 14:55 - 15:40 |
BILJANA MIGAČ |
ENGLESKI JEZIK 1. a, b, c, d + 6. d |
UTORAK |
5. sat 11:30 - 12:15 5. sat 16:45 - 17:30 |
KATARINA KLJUNIĆ |
ENGLESKI JEZIK 4. a ,b, c, d + 1., 3., 4. k |
UTORAK |
3. sat 9:40 -10:25 3. sat 14:55 - 15:40 |
MARINA ĐURASEK |
ENGLESKI JEZIK 3. a, b, c + 6. b, c |
UTORAK |
2. sat 8:50 - 9:35 2. sat 14:05 - 14:50 |
ANJA KUKINA |
NJEMAČKI JEZIK 6. a, b, c, d + 4. c, d + 5. c, d |
PETAK u smjeni 6. razreda |
3. sat 9:40 -10:25 3. sat 14:55 - 15:40 |
JASENKA SOLINA |
NJEMAČKI JEZIK 2. a, b, c + 4. a, b + 7. a, b, c, d + 2. i 4. p |
SRIJEDA u smjeni 2. i 4. razreda |
3. sat 9:40 -10:25 3. sat 14:55 - 15:40 |
MELITA BRODAR |
KEMIJA 7. a, b, c, d + 8. a, b, c, d, e + 7. s, 8. s |
PONEDJELJAK u smjeni 7. razreda |
4. sat 10:40 -11:25 4. sat 15:50 - 16:40 |
DAMIR ŠVELEC |
FIZIKA 7. a, b, c, d + 8. a, b, c, d, e + 7. s, 8. s |
ČETVRTAK u smjeni 7. razreda |
4. sat 10:40 -11:25 4. sat 15:50 - 16:40 |
MARTINA G.-ŽUPANIĆ |
LIKOVNA KULTURA 5. a, b, c, d, s + 6. a, b, c, d, s + 7. a, b, c, d, s + 8. a, b, c, d, e, s |
UTORAK u smjeni 5. i 7. razreda |
4. sat 10:40 -11:25 4. sat 15:50 - 16:40 |
TEA HRKAČ |
GLAZBENA KULTURA 4. a, b, c, d + 8. a, b, c, d, e + 4. k |
SRIJEDA |
2. sat 8:50 - 9:35 2. sat 14:05 - 14:50 |
ANĐELKA BARLEK |
TEHNIČKA KULTURA 5. a, b, c, d, s + 6. a, b, c, d, s + 7. a, b, c, d, s + 8. a, b, c, d, e, s |
UTORAK u smjeni 6. i 8. razreda |
7. sat 13:15 - 14:00 7. sat 18:20 - 19:05 |
NEVENKA BUNIĆ |
TJEL. I ZDR. KULTURA 6. a, b, c, d + 7. c, d + 8. a, b, c, d, e |
UTORAK u smjeni 6. i 8. raz. |
3. sat 9:40 -10:25 3. sat 14:55 - 15:40 |
KRUNO POJE |
TJEL. I ZDR. KULTURA 5. a, b, c, d + 7. a, b + 5., 6., 7., 8.s |
PONEDJELJAK u smjeni 5. i 7. raz. |
6. sat 12:20 - 13:05 6. sat 17:35 - 18:20 |
SILVIJA ČAVLEK |
VJERONAUK 3. a, b, c + 5.a, b, c, d + 7.a, b, c, d |
PETAK |
3. sat 9:40 -10:25 3. sat 14:55 - 15:40 |
VEDRANA DUBOVEČAK |
INFORMATIKA 1.,2.,3.,4. s + 3. a, b/c + 1. a, b, c, d |
ČETVRTAK u smjeni 1. i 3. raz. |
3. sat 9:40 -10:25 3. sat 14:55 - 15:40 |
MATEJA ŽUGEC |
INFORMATIKA 6. d + 2. a, b, c + 4. a/c, b/d |
SRIJEDA |
3. sat 9:40 -10:25 3. sat 14:55 - 15:40 |
SUZANA JAGIĆ |
POVIJEST 5. a, b, c, d + 7. a, b, c, d + 8. d, e |
UTORAK u smjeni 5. i 7. raz. |
5. sat 11:30 - 12:15 5. sat 16:45 - 17:30 |
SONJA POLJAK |
POVIJEST 6. a, b, c, d + 8. a, b, c + 5., 6.,7., 8.s |
ČETVRTAK |
5. sat 11:30 - 12:15 5. sat 16:45 - 17:30 |
Poštovani roditelji i učenici u priloženim dokumentima možete pronaći informacije i poveznice potrebne za upis u srednju školu.
Link na brošuru odaberi svoju školu, klikom na sliku brošure. Brošuru je moguće i preuzeti u priloženim dokumentima.
O školo draga - himna OŠ Ivana Kukuljevića Sakcinskog, Ivanec
Projekt GOO Školski vremeplov, šk. god. 2018./2019., mentorica Suzana Jagić
Tekst himne: učenici, Zdravka Friščić
Himnu uglazbila: Nada Peček
Erasmus projekt „Green Energy Saves the Earth“
Erasmus projekt „The trail of architecture of the region we live in“
Erasmus projekt „Different but together“
os-ivanec@os-iksakcinskog-ivanec.skole.hr
Ulica akademika Ladislava Šabana 17,
42240 Ivanec
tel: 042 781 330,
fax: 042 781 330
« Lipanj 2024 » | ||||||
Po | Ut | Sr | Če | Pe | Su | Ne |
27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 1 | 2 |
3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 |
10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 |
17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 |
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 |