Natječaji

OBAVIJEST I UPUTE KANDIDATIMA O POSTUPKU PROCJENE I VREDNOVANJA ZA ZASNIVANJE RADNOG ODNOSA NA RADNO MJESTO: UČITELJ/ICA GEOGRAFIJE

Autor: Renata Papec, 17. 3. 2021.

Na temelju članka 7. Pravilnika o načinu i postupku zapošljavanja u Osnovnoj školi Ivana Kukuljevića Sakcinskog Ivanec (u daljem tekstu: Pravilnik), Povjerenstvo za procjenu i vrednovanje kandidata objavljuje

OBAVIJEST I UPUTE KANDIDATIMA O POSTUPKU PROCJENE I VREDNOVANJA

za zasnivanje radnog odnosa na radno mjesto:

1. UČITELJ/ICA GEOGRAFIJE – 1 izvršitelj/ica, na određeno i puno radno vrijeme (40 sati tjedno), rad u MŠ/PŠ

Povjerenstvo za procjenu i vrednovanje kandidata je utvrdilo da razgovoru (intervjuu) za radno mjesto učitelj/ica Geografije  iz točke 1. mogu pristupiti sljedeći kandidati koji su podnijeli pravodobnu prijavu i koji ispunjavaju formalne uvjete natječaja (prema abecednom redu prezimena)

1. Harjač, Martina

2. Kokotec, Jasmin

3. Lacković, Petra

Navedeni kandidati  se pozivaju na razgovor (intervju) koji će se održati dana 30. ožujka 2021. u prostorijama Osnovne škole Ivana Kukuljevića Sakcinskog,  Ivanec:

• u 12.00 sati Martina Harjač,
  • u 12.15 sati Jasmin Kokotec,
  • u 12.30 sati Petra Lacković.

Kandidat koji nije pristupio postupku procjene i vrednovanja ne smatra se kandidatom u postupku.

Kandidati koji ne ispunjavaju formalne uvjete natječaja bit će osobno obaviješteni.

PRAVNI I DRUGI IZVORI ZA PRIPREMANJE KANDIDATA ZA TESTIRANJE:

1. Zakon o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi (NN 87/08, 86/09, 92/10, 105/10, 90/11, 5/12, 16/12, 86/12, 126/12, 94/13, 152/14, 07/17 i 68/18)
  2. Pravilnik o pedagoškoj dokumentaciji i evidenciji te javnim ispravama u školskoj ustanovi (NN 47/17, 41/19 i 76/19)
  3. Pravilnik o načinima, postupcima i elementima vrednovanja učenika u osnovnoj i srednjoj školi (NN 112/10, 82/19)
  4. Pravilnik o kriterijima za izricanje pedagoških mjera (NN 94/15,  3/17)
  5. Kurikulum za Geografiju u OŠ https://narodne-novine.nn.hr/clanci/sluzbeni/2019_01_7_145.html

POSTUPAK I NAČIN OBAVLJANJA PROVJERE ZNANJA I SPOSOBNOSTI

Postupak provjere znanja i sposobnosti provodi Povjerenstvo za procjenu i vrednovanje kandidata. Po dolasku na provjeru znanja, od kandidata će se zatražiti predočenje odgovarajuće isprave (osobne iskaznice ili putovnice) radi utvrđivanja identiteta.

Način provođenja i rezultati provjere i vrednovanja

Postupak procjene provodi se razgovorom (intervjuom).

Razgovorom (intervjuom) se utvrđuju znanja, sposobnosti i vještine, interesi, profesionalni ciljevi i motivacija kandidata za rad u Školi.

Rezultati razgovora vrednuju se bodovima od 0 do 10.

Smatra se da je kandidat zadovoljio na razgovoru ako je dobio najmanje polovicu ukupnog broja

bodova svih članova Povjerenstva.

Kandidatu koji je osoba s invaliditetom Škola je obvezna u postupku provjere osigurati odgovarajuću razumnu prilagodbu ako je kandidat u prijavi na natječaj naveo potrebu za odgovarajućom prilagodbom.

Pandemijsko-sigurnosne napomene

1. Kandidati/tkinje koji pristupaju vrednovanju trebaju nositi masku, a na ulazu u školu  izmjerit će im se temperatura i dezinficirati ruke.
  2. U vanjske prostore i unutarnje prostore škole ne mogu ulaziti osobe koje imaju povišenu tjelesnu temperaturu, respiratorne simptome poput kašlja i kratkog daha ili koji su pod rizikom da su mogli biti u kontaktu s osobama pozitivnim na COVID-19 ili su pod sumnjom da bi mogli biti zaraženi koronavirusom, a osobito ako su u samoizolaciji.

Povjerenstvo za procjenu i vrednovanje kandidata

« Svibanj 2024 »