UI Alati

Invideo AI

Autor: Renata Papec, 15. 2. 2024.

Invideo AI je besplatni AI program koji pomoću umjetne inteligencije stvara kratko ili dugo montažne videozapise po vašem kriterijima ili zamišljanjima koji sadržavaju sve oblike multimedija poput; teksta, slika, kraćih videa i dr. Nudi jednostavnu prijavu ili registraciju pomoću E- mail-a, Google računa ili Apple ID- a. Link za registraciju ili prijavu https://ai.invideo.io

Glavne značajke InVideo.ai

Predlošci za videozapise:

• InVideo.ai nudi stotine unaprijed izrađenih predložaka za različite vrste videozapisa, uključujući poslovne prezentacije, društvene medije, reklame, obrazovne videozapise i još mnogo toga.

• Predlošci su prilagodljivi, omogućujući korisnicima da dodaju vlastite slike, videozapise, tekst i glazbu.

Alati za uređivanje videozapisa:

• Jednostavno sučelje za povlačenje i ispuštanje: Korisnici mogu lako dodavati i uređivati elemente videozapisa povlačenjem i ispuštanjem.

• Tekst i naslovi: Dodavanje teksta i naslova je jednostavno, a postoji mnogo stilova i fontova za izbor.

• Glazba i zvučni efekti: InVideo.ai nudi veliku biblioteku glazbe i zvučnih efekata koje možete dodati u svoje videozapise.

• Prijelazi i efekti: Dodavanje prijelaza i vizualnih efekata kako bi videozapisi izgledali profesionalno.

Automatski generirani videozapisi:

• AI može automatski generirati videozapise iz tekstualnih skripti ili članaka, pretvarajući pisane sadržaje u vizualne priče.

• Automatsko generiranje titlova i prepoznavanje govora za dodavanje titlova videozapisima.

Dijeljenje:

• Korisnici mogu surađivati na projektima u stvarnom vremenu, dijeliti videozapise s timovima ili klijentima za povratne informacije.

• Integracije s društvenim mrežama omogućuju brzo dijeljenje videozapisa direktno iz platforme.

Kako koristiti InVideo.ai

1. Registracija i prijava

Korak 1: Posjetite službenu web stranicu InVideo.ai.

Korak 2: Kliknite na gumb "Sign Up" ili "Get Started" kako biste otvorili obrazac za registraciju.

Korak 3: Unesite svoje podatke kao što su ime, e-mail adresa i lozinka, zatim kliknite na "Sign Up".

Korak 4: Potvrdite svoju registraciju putem e-maila koji ćete dobiti na unesenu e-mail adresu.

Korak 5: Prijavite se na InVideo unosom svoje e-mail adrese i lozinke.

2. Stvaranje novog videozapisa

Kad se prijavite ili registrirate alat će vas odmah odvesti u „radionicu za kreiranje videa” gdje će vam u malom prozorčiću biti prostor za upis vaše ideje o čemu želite da bude vaš video. Kada ste napisali temu videa stisnite plavu tipku „Generate a video”

3. Dodatne modifikacije

Nakon što je alat generirao sve potrebne materijale pita će vas par pitanja vezano za koji ju je društvenu mrežu namijenjen video, kojim stilom obraćanja da izvede video te kakav ugođaj da stvara za nastavak kliknite plavu tipku „Continue” te pričekajte da alat kreira video.

4. Uređivanje videa prema kriterijima

Ako vam se vaš novonastali video kojim slučajem ne sviđa možete ga urediti pomoću prozorčića za upisivanje kriterija ispod videa da bi ga AI opet uredio te ćete nakon toga dobiti uređeni video. Ovu mogućnost možete koristiti beskonačno.

5. Dodavanje vlastitih multimedija

U vaš video možete dodati vlastite multimedije kao što su slike, videi i ostalo te možete urediti tekst koji govori AI voice - za tu akciju pritisnite tipku „Edit” (nalazi se odmah ispod videa) te će vas dovesti do prozora gdje će te dodati multimedije s vlastitog računala.

6. Video export

Razlika između besplatne i plaćene verzije

InVideo.ai je moćan alat koji olakšava stvaranje visokokvalitetnih videozapisa bez potrebe za prethodnim iskustvom u uređivanju videozapisa. Iskoristite njegove značajke kako biste kreirali privlačne i profesionalne video sadržaje.

« Srpanj 2024 »