Zahvale

Autor: Renata Papec, 5. 6. 2009.

Zahvaljujemo višim savjetnicima Biserki Šušnjić i Timuru Križaku iz AZOO što su poduprli ideju o održavanju zajedničkog stručnog skupa u našoj školi!
Zahvaljujemo Gradskom poglavarstvu grada Ivanca za pokrivanje troška pripreme izložaba!
Zahvaljujemo Gradskom muzeju Varaždin, Zemljišno knjižnom uredu Ivanec, učenicima, roditeljima i nastavnicima koji su svojim prilozima starih dokumenata i predmeta omogućili ostvarivanje izložbi! ...

Zahvale:
Zahvaljujemo Borisu Jagetiću Darabošu iz Turističke zajednice Ivanca i Ivanečkog kluba kolekcionara zbog doprinosa proslavi davanjem eksponata i organizacijom tiska posebnog pečata, dopisnice i kuverte vezane uz obljetnicu škole!
Zahvaljujemo Spomenki Težak i Ljerki Albus iz Gradskog muzeja Varaždin koje su nam pomogle urediti zbirke i ustrojiti izložbe!
Zahvaljujemo Hrvatskoj pošti zbog pridruživanja proslavi naše obljetnice uporabom pečata s oznakom naše škole!
Zahvaljujemo Nakladi Ljevak za tiskanje Kukuljice!
Zahvaljujemo Tramex d. o. o. za tisak kataloga izložbi pod povoljnijim uvjetima!
Zahvaljujemo lončaru Dragutinu Stančiću za donaciju suvenira bonje za poklone gostima!
Zahvaljujemo Božidaru Breškom iz Foto kluba Deseti K za foto dokumentiranje stručnog skupa!
Zahvaljujemo tvrtki Drvodjelac d. o. o. za donaciju 2000 kn!
Zahvaljujemo Turističkoj zajednici Varaždin za donaciju 1000 kn!
Zahvaljujemo Tvornici obuće Ivančica d. d. za donaciju 1000 kn!
Zahvaljujemo tvrtki Gregur – invest d. o. o. za donaciju 1000 kn!
Zahvaljujemo tvrtki Elkom d. o. o. za donaciju 1000 kn!
Zahvaljujemo tvrtki Mipcro d. o. o. za donaciju 500 kn!
Zahvaljujemo svim djelatnicima škole koji su se dodatno angažirali kako bismo što svečanije proslavili ovu iznimnu obljetnicu!

« Svibanj 2024 »