Obilježen Dan škole

Autor: Irena Pejnović, 1. 6. 2022.

U petak 27. svibnja povodom Dana škole u velikoj sportskoj dvorani je održana priredba. Misao vodilja bili su stihovi pjesnikinje Zorice Klinžić – Djeca nose svjetove na dlanu. Prije početka programa sudionicima i publici se obratio gospodin Josip Krtanjek, županijski vijećnik i gospodin Goran Spasojević, izaslanik gradonačelnika grada Ivanca Milorada Batinića.

Na priredbi su se predstavili učenici nižih razreda: 1.c, 2.a, b, c, d, 3.a, b, c, d, 4. b, c izvodeći uvježbane recitacije, igrokaze, dramske igre i plesne točke. Sve njih pažljivo su pratile njihove učiteljice: Ivančica Krtanjek, Sanja Borovečki, Mirjana Putar, Mirjana Habek, Andrea Klobučar, Andrijana Šincek, Vesna Pavlović, Marina Cvrtnjak, Bojana Murić, Mirela Kapustić i Tea Ribić.

Erik Miletić, učenik 8.c razreda izveo je pjesmu Darka Fodera Nie kravu vu detelu pustiti. Ovim monologom predstavljao je našu školu na ovogodišnjem županijskom LiDraNu. Njegova mentorica je učiteljica Silvija Čavlek. Učenica 8.c Eva Osonjački je uz samostalnu pratnju na glasoviru otpjevala pjesmu Bohemian rhapsody. Izvedba je bila na njemačkom jeziku jer je Evin nastup proglašen najboljim na ovogodišnjem talent showu Max sucht den Superstar. Na kraju programa dječji školski zbor je sa svojom voditeljicom Jelenom Gotal izveo dvije skladbe. Priredbu su uspješno vodili učenici Luka Gladović i Anja Čehulić.

Ravnatelj škole Damir Jagić se na kraju svima obratio prigodnim riječima. Tom prilikom je pohvalio mentore i nagradio učenike koji su u školskoj godini 2021./2022. na županijskim i državnim natjecanjima postigli najbolje rezultate.

Ovogodišnjoj proslavi veselili su se i sudionici i posjetitelji. Zato je protekla u vedrom, veselom i razigranom raspoloženju.

« Ožujak 2024 »