Dragi učenici, poštovani roditelji/staratelji!

Autor: DAMIR JAGIĆ, 25. 3. 2020.

Iza nas je prvi  tjedan nastave na daljinu. Zahvaljujem svima na strpljenju i trudu kojeg ste uložili kako biste pratili nastavu i sudjelovali u njoj. Bio je to tjedan privikavanja i prilagodbe za sve nas.

Učenici od 1. do  4. nastavljaju pratiti nastavne sadržaje na HRT 3 te su preko svojih roditelja u kontaktu sa svojim razrednicima i predmetnim učiteljima.

Nastava za učenike od 5. do 8. razreda i dalje će se održavati prema školskom rasporedu.  Organizirat će je naši učitelji koji će za održavanje nastave pripremati vlastite materijale.

Važno je napomenuti da je nastava obavezna što znači da učenik (od 5. do 8. razreda) mora biti prisutan u virtualnoj učionici svakog predmeta koji je taj dan na rasporedu i provjeriti što je učitelj objavio kao zadatak.

Ne  inzistira se da učenici rade u realnom vremenu (odmah), nego da tijekom dana odrade svoje obaveze.

Učenik mora na neki način (porukom, klikom na „sviđa mi se“, …) učitelju potvrditi svoju prisutnost na satu inače će se smatrati da učenik nije prisustvovao satu i zabilježit će se u e-Dnevnik kao izostanak s tog sata. Razrednik će o izostanku obavijestiti roditelje.

Važno je učenje na daljinu shvatiti ozbiljno, ostvariti zadane ishode te riješiti postavljene zadatke prema uputama i u roku koji učitelji zadaju.

Svima želim puno zdravlja, uspjeha u radu i brz povratak u školske klupe.

Damir Jagić, ravnatelj

5.a 5. b 5. c 5. d 5. s